ניווט באתר

14:51
דלתות פנים נדד מיים, דלתות פנים פולימר מלא

דלתות פנים פולימר מלא אשר מוכרות לצרכן הישראלי כדלתות פנים נגד מים, מיוצרות בטכנולוגיה מודרנית שמבטיחה עמידות לא רק בפני מים אלא גם בפני שינויי האקלים ,מזיקים שונים, עובש ואש. היתרון הנוסף של דלתות פולימריות הינו בידוד רעשים מושלם אשר מושג בזכות מילוי פוליאריתן מוקצף.

בדרך כלל בדירה ישראלית סטנדרטית ישנם חמישה עד שבעה דלתות פנים. סוג הדלתות שיותקנו לאחר השיפוץ או במהלך בניית הדירה מהווה נושא חשוב ביותר. דלתות כמו גם ריהוט או עיצוב קירות הבית הופכות את הדירה למעוצבת ויפה יותר. דלתות פולימר נגד מים הינם בחירה נהדרת, בשורת הדגמים של דלתות פולימר מוצגות מגוון דלתות אשר מתאימות לכל טעם. הדגמים הפופולריים ביותר בחברת דלתות ראשון הם: קלאסי לבן, "דו פאנל", "קשת", 4 חריטות לרוחב, "מעלית" עם זכוכית, "יפני" עם 4 זכוכיות. דגמים איכותיים יותר וכמו כן יקרים יותר מגיעים בגימור צבע אפוקסי (צבע בתנור).

דלתות פנים פולימר מלא, דלתות פנים נדד מיים

חלק עיקרי מעיצוב הבית, העסק או חלל כלשהו הוא דלתות פנים. בין מגוון דלתות הפנים הקיימות כיום ניתן להבחין בדלתות הפולימר הפופלאריות ביותר בתחום. כאשר אנו מחפשים דלתות לבית אנו צריכים לבצע התאמה אישית לתנאים שיש בביתנו, לעיתים הבחירה בדלתות פנים אינה פשוטה ולכן אנשים רבים פונים לייעוץ מקצועי אצל חברת דלתות. במהלך הייעוץ , הנציג של החברה דואג לשלוח לבית הלקוח מודד מקצועי ורק לאחר קבלת מידע מהמודד ניתן להתאים אישית את הדלתות הפולימריות לביתכם. ברכישת כל דלת יסופקו ללקוח משקוף פולימר מלא והלבשות פולימריות. תפקיד ההלבשות הוא לסגור את המשקוף הפולימרי לאחר ההתקנה.

התגובות של לקוחות רבים שרכשו דלתות פולימריות בחברת דלתות ראשון מעידות על כך שהשירות בחברה מקצועי ביותר, יעיל ואדיב. כמו כן, המחירים לדלתות נמוכים יחסית לעומת רוב המתחרים בתחום. פנו אלינו במהלך שעות עבדותינו ונשמח לעזור בכל נושא הקשור לדלתות. טלפונים ליצירת קשר - 03-7239393, 054-3917117.

צפיות: 282 | נוסף ע"י: israportal | תגים: דלתות פולימר, פולימר, נדד מיים, דלתות פנים, דלתות | דירוג: 0.0/0
סה"כ תגובות: 0
avatar